Letná terasa

Letná terasa aj pre cyklistov a odkladacím miestom pre bicykle s detským kútikom v Skalici sa nachádza v reštaurácii Srdiečko. Priestory krytej terasy s letnou záhradkou pre organizovanie rodinnej oslavy, svadby, firemnej a súkromnej akcie priamo v samom centre mesta Skalica.
Vďaka detskému kútiku v uzavretej záhrade reštaurácie Srdiečko sa môžu deti do sýtosti vyšantiť pod Vašim dohľadom, pretože detské ihrisko sa nachádza v tesnej blízkosti terasy. Ak sa Vám páči netradičná rodinná alebo firemná hostina posedenie na letnej terase reštaurácie Srdiečko v Skalici je pre Vás tým správnym miestom. Priestory terasy so záhradou sú flexibilné a stoly upravíme do požadovaného tvaru.
Letná terasa reštaurácie Srdiečko sa teší v lete veľkej obľube aj ako letná zastávka pre cyklistov v Skalici. Nachádza sa v blízkosti skalických cyklotrás a historického centra mesta Skalica. Je osviežujúcim miestom na oddych po ťažkej cyklotúre. V uzavretom dvore reštaurácie sú k dispozícii stojany na bicykle pre cyklistov.

Kapacita:

– Krytá terasa: 60 miest
– Záhradné posedenie: 30 miest a viac