Pretitle-image

Blog

Pripravujeme festival Hudba v Meste 2017 v skalickom Srdiečku

Akcie
Pripravujeme festival Hudba v Meste 2017 v skalickom Srdiečku

Reštaurácia Srdiečko v Skalici v spolupráci s mestom Skalica a skalickým hudobníkom Ľubošom Beňom pripravuje ďalšie pokračovanie obľúbeného festivalu Hudba v Meste 2017. Tento rok prebehne v dvoch dňoch a to v piatok 10. novembra a v sobotu 11. novembra 2017 vždy od 19:00 hodiny v priestoroch reštaurácie Srdiečko.

V piatok na Vás čaká veľká párty 50. narodeniny Ľuboša Beňu. Ten si pozval mnoho hudobných hostí, s ktorými hrával v minulosti v skupine Trdelník Band, a s ktorými účinkuje v súčasnosti ako Bonzo Radványi, Miro Buzrla, Paľo Hrnčirík, Vlado Čech, Mira Madeřič, Laja Čambala, kapela Velká Svačina a mnoho ďalších. Piatkový večer doplní kapela Kiero Grande, čerstvý víťaz celoslovenskej súťaže bluesových kapiel Slovakian Blues Challenge 2017.

Sobota ? To bude naozaj divoká jazda. O jedinečnú show sa postará jedna z najlepších rock´n´rolových kapiel Hot Chickens z Francúzka na čele so spevákom a kontrabasistom Herve Loisonom. Z Ameriky dorazí gitarista a spevák Nick Schnebelen so svojim bandom. Nick je držiteľom niekoľkých prestížnych ocenení ako cena Alberta King pre najlepšieho gitaristu, a v roku 2014 získal spolu s kapelou cenu Blues Music Award za najlepší album súčasného Blues.

Hudobný festival Hudba v Meste 2017 sa uskutoční v reštaurácii Srdiečko v Skalici

Comments